מפה בית על הים
רשיון

כתבו עלינו

/Ynet

"הגג הוא הג'וקר של בית על הים , אני לא רואה זוג שמתכנן חתונה ומגיע לראות את המקום, עומד על הגג הזה עם המרחבים האינסופיים של הים מצד אחד, הנוף האורבני של תל אביב מצד שני, והרומנטיות והנוסטלגיה של יפו העתיקה מצד שלישי ולא נופל בקסמי המקום. השאר זה כבר בונוס, וגם מזה יש הרבה"

Ynet
/Winter Weddings

חתונת חורף שישי צהריים. פשוט אין לי מילים לתאר את החוויה המדהימה שעברנו. זו פעם שנייה שאני מתחתנת ופשוט היה מושלם. הכל תקתק וזרם בצורה מדהימה. אין פרט שהם לא חשבו עליו. האורחים לא הפסיקו להתקשר ולהחמיא על היופי והמיקום של האולם, הנוף הכי יפה שקיים, על הים, מצד אחד משקיף על יפו ומהצד השני על ת"א. מהמם. הקייטרינג היה מאלף. האורחים טענו שזה האוכל הכי טעים שאכלו אי פעם בחתונה.

אוויר ים נפלא, תפריט חורף מחמם, אלכוהול חורפי מצוין ושילוב נהדר בין פנים לחוץ יוצרים קונספט מצוין של חתונת חורף עם טוויסט.

Winter Weddings
/MyDay Blog

So many things have been written about Tel Aviv, that it's a vibrant city that never sleeps, that it's got the best restaurants in the world and of course it's got the best beaches. Jaffa is an inseparable part of the Tel Aviv scene and it's a magical place on it's own - the cultural mix, the old city and the sea view. Bait Al Hayam is a modern two-story venue with stunning views over the Mediterranean sea from it’s rooftop terrace where you can have your Chuppa ceremony. The venue is active in the winter as well as the roof is walled with clear glass which maintains the outdoorsy feeling

MyDay Blog
/כלות אורבניות

לוקיישן חלומי על קו המים בין יפו לתל אביב, עיצוב מקסים ועכשווי, אל מול הים הגדול שנפרש מחלונות הענק והמרפסת השווה - הכל שם מדוייק - כמו שאנחנו אוהבות!

כלות אורבניות
/tlvweddings

"קשה להאמין שרק בשנת 2011 נמצאו האנשים שירימו את הכפפה,יקחו את חורבות מועדון אריאנה המיתולוגי ויהפכו אותו למקום המוביל היום את סצנת החתונות התל-אביבית. במקרה הזה מדובר בצוות שניהל את "גם-ים" המיתולוגי בחוף פלמחים וחיפש להמשיך לערוך אירועים מצוינים מול הים.
בבית על הים לא מסתפקים במיקום הנפלא ובנוף המדהים הנשקף מהגג ומהחלונות הגדולים ומציבים רף מאד מאד גבוה של שירות ומקצועיות לאורך כל המסע שזוגות עוברים איתם.
קבלות הפנים והחופות נערכות על הגג (בחורף הגג מקורה) ואח"כ עוברים האורחים לאולם הבנוי מכמה מפלסים ורחבת ריקודים. אופי המבנה, השירות האישי וכמובן רמת האוכל של קייטרינג מזל טלה נותנים תחושה של ארוחה במסעדה תל אביבית מוצלחת מאד שהופכת בשלב מסוים למסיבה סופר מגניבה.

tlvweddings